Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Puksiirautod

Leitud üksuste arv: 13

Meie kaupluses saadaval lai valik puksiirautosid ja autode transpordiplatvorme. Pakume soodsaid hindu, kiiret kohaletoimetamist ja registreerimiseks vajalike dokumentide komplekti. Tutvuge allpool olevate puksiirautodega ja valige oma vajadustele vastav mudel, nautides töökindlust igas olukorras.

Puksiirauto haagised

Puksiirauto haagised

Autode puksiirautosid kasutatakse erinevate kategooriate sõidukite transportimiseks. Meie puksiirautode täismass ehk lubatud täismass, mis jääb vahemikku 1600 kg kuni 3500 kg, annab võimaluse valida kõige nõudlikuma kliendi kriteeriumitele vastav puksiirauto. Oleme autopuksiirautode müügiga tegelenud juba mitu aastat, lähtume klientide arvamusest oma valiku osas ning täiendame seda pidevalt. Puksiirhaagised UNITRAILER on toodetud Poolas, kasutades mainekate tootjate komponente, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ja töökindluse.

Kaheteljelised vankrid

Kaheteljelised puksiirautod võimaldavad autosid muretult transportida ka pikkade vahemaade korral. Tugevdatud profiilide kasutamine võimaldab puksiirautot kasutada palju aastaid ilma liiklusohutuse pärast muretsemata . Kärud on kallutatavad tänu paigaldatud täiturmehhanismile, mis võimaldab sõidukit mugavalt platvormile viia . Tänu topeltteljele on raskuskese õigesti jaotunud, mis parandab sõidustabiilsust.

Kallutavad külgedega vankrid

Alumiiniumist külgedega kallutatavad autohaagised on multifunktsionaalsed tooted. Tänu külgedele ja kallutamisvõimalusele saab neid kasutada erinevate toodete transportimiseks. Puksiirauto küljed on valmistatud alumiiniumist ja neid on lihtne lahti võtta. Pärast külgede lahtivõtmist saame transportida suurema laiusega sõidukeid, mis ulatuvad platvormi piirjoontest välja. Puksiirauto haagised on varustatud vintsiga, tänu millele ei ole defektsete sõidukite laadimine probleemiks. Autopuksiirautodel on V-kujuline veotiisl, tänu millele on meil garantii, et meie puksiirauto töötab stabiilselt ja ohutult.

Üheteljelised kärud

Üheteljelised autopuksiirautod on väga manööverdusvõimelised ja tagavad häid sõidutingimusi tänu kaasaegsele väändvõllidel põhinevale AL-KO või KNOTT sillale. Ühe telje kasutamine muudab üheteljelised autopuksiirautod ühed turul odavamad. Uut tüüpi juhtteljed tagavad puksiirautoga mugava sõidu ilma põrkamata ka tühja platvormi korral. See on parim valik hinna/kvaliteedi kategoorias, soovitatav enamikule klientidest.

Alumiiniumist vankrid

Unitrailer veebipood on spetsialiseerunud ka kõrgeima kvaliteediga alumiiniumist puksiirautode müügile. Kõik need puksiirautod on valmistatud uusimate tehnoloogiliste lahendustega, et vastata kõige nõudlikumate klientide ootustele. Alumiinium on ilmastikukindlam kui teras. Alumiiniumist puksiirautod on terasest kergemad, tänu millele suudame vedada raskemaid kaupu ega ületa eeldatavat GVM-i.

otsing Auto haagised
pixel