Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Jalgrattahoidjad

Leitud üksuste arv: 7

Jalgrattahoidikud on ideaalne lahendus jalgrataste transportimiseks igale autojuhile, kellel on katuseraam. Pakume hoidikuid tüüpi: renn ja tala tootjatelt Thule , Amos . Tänu meie laiale valikule saate rattahoidiku hõlpsalt oma sõiduki katusele sobitada. Kui teil on kahtlusi või küsimusi - võtke meiega ühendust veebivestluse või telefoni teel. Aitame hea meelega õigete jalgrattahoidjate valimisel.

Jalgrattahoidja haakekonksu jaoks

Katuse rattahoidjad

Meie kaupluses on pakkuda terasest või alumiiniumist jalgratta katuseraamid. Alumiiniumist käepidemed on vihmaveerennide ja talade käepidemed. Terasest käepidemed on renn (traditsiooniline), mis tähendab, et renn on V tähe ja tala kujuline. Talahoidikutes asendab renni rolli tala ja ratta alla asetatud spetsiaalne plastikust adapter. Kui otsustate osta terasest vihmaveerenni tüüpi autokatuse jalgrattahoidiku, pidage meeles, et sellel tüübil pole rattaadaptereid , kuna rehvid ei mahu renni. Kui otsustate katusele terasest jalgrattahoidikute kasuks, saate osta jalgratastele spetsiaalse vargusevastase kaitse, mille leiate ka meie sortimendist. Alumiiniumist talahoidjad on varustatud rataste kinnitamiseks plastikrihmadega liugrenniga. Alumiiniumtalade vaieldamatu eelis on see, et tänu oma aerodünaamilisele kujule tekitavad need sõidu ajal palju vähem müra.

Jalgratta kahvlihoidja

Olemasolevas kataloogis esitleme laia valikut jalgratta kahvlihoidjaid tootjalt Thule. Need on õhukesed, mugavad ja alumiiniumist hoidikud ratta professionaalseks kinnitamiseks esihargi külge. Kahvli jalgrattahoidik on ette nähtud paigaldamiseks tugitaladele . Käepidemetele on võimalik juurde osta vargusvastane kaitse, mis on saadaval meie poest. Pakume Thule ThruRide rattahoidjat, mis sobib kahvli taha kinnitamiseks. Sobib 9 mm kiirvabastusega rummudele koos mittelukustuva adapteriga. Võimalik on osta kinnine adapter, mis on meie kataloogis olemas. Jalgratta kahvlihoidja " Thule Thruride 565001 " sobib ainult T-kujuliste piludega kanduritele. Kaasas on 20x20 mm adapterid. Kui olete huvitatud suurema suurusega adapteritest, siis pakume adaptereid mõõtudega 24x30 mm.

Jalgratta kahvlihoidikud on mõeldud 1 jalgratta transportimiseks tootja poolt määratud mahuga . Soovitame tutvuda otsitava kauba konkreetse pakkumisega, mis sisaldab kogu olulisemat infot. Iga toode tarnitakse 24 tunni jooksul pärast tehingu sooritamist. Pärast tellitud osade kättesaamist on Teil põhjust avaldamata 30-päevane tagastusperiood.

pixel