Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Jalgrattaraamid haakekonksu jaoks

Leitud üksuste arv: 1

Jalgratastega reisimisel on suureks abiks auto veokonksu rattahoidjad . Haakekonksu kandurid võimaldavad teil korraga transportida kuni 4 jalgratast, ilma et see mõjutaks sõidu ajal auto õiget aerodünaamikat. Need on väga turvaline viis jalgrataste autos transportimiseks.

Jalgrattaraamid haakekonksu jaoks

Jalgrattaraamid haakekonksu jaoks

Kas plaanite puhkusereisi, rattaretke või olete mäesõber ja unistate jalgrattamatkast mööda mägiradu, kuid te ei tea, kuidas oma rattaid parimal viisil transportida? Meie poest leiate erinevaid mudeleid jalgrattahoidjaid haakekonksudele tuntud tootjatelt: Amos , Peruzzo.


Selgitame, millised on jalgrattahoidjate mudelid ja millist tüüpi valida. Haakekonksu jaoks on kahte tüüpi jalgrattahoidjaid: jalgrattahoidikud ja jalgrattaplatvormid , mis sobivad suurepäraselt 2, 3 ja isegi 4 jalgratta transportimiseks! Käepide/riide tüüpi jalgrattahoidikud on suurepärane lahendus 2 või 3 jalgratta transportimiseks läheduses. Käepidemed on valmistatud terasest, nii et isegi jalgrataste raskuse mõjul toetavad need neid transpordi ajal stabiilselt. Haakekonksu jalgrattahoidikud on mõeldud ülemise raamiga jalgrataste transportimiseks. Kui aga kavatsete transportida "naiste" jalgratast, peate ostma spetsiaalse adapteri , mille leiate ka meie poest. Meie rattahoidjatel on konksul kallutusfunktsioon, nii et pääsete autoraamile hõlpsasti juurde. Käepidemed on peidetud, nii et kui te oma rattahoidjat enam ei vaja, saate selle kiiresti õigesse kohta panna. Vaatamata sellele, et veokonksu jalgrattahoidjad on odavamad kui platvormraamid, vastavad need ka autojuhtide kõige nõudlikumatele ootustele. Lisaks on neil spetsiaalsed TUV ja GS sertifikaadid. Märk "TUV" annab teada, et meilt ostetud seadmed on turvalised, kvaliteetsed ja vastavad EL standarditele. GS-märk tähendab, et toodet on nõuetekohaselt testitud, hinnatud ja ohutuse seisukohalt heaks kiidetud. GS-märk on ainult heakskiidetud toodetel. "Rippuv" tüüpi haakekonksu jaoks mõeldud jalgrattahoidikute ainsaks miinuseks on see, et mõnel automudelil võib pärast hoidiku jalgratastega kokku kinnitamist olla piiratud tagatulede või numbrimärgi nähtavus.


Teist tüüpi haakekonksu jalgrattahoidikud on jalgrattaplatvormid . Meie pakkumises on platvormid tootjatelt Amos ja Peruzzo 2 kuni 4 jalgratta transportimiseks . Platvormid on valmistatud terasest või alumiiniumist. Alumiiniumist jalgrattahoidjaid saab kasutada palju aastaid – ilma rooste pärast muretsemata. Platvormidele – mis eristab neid tavalistest hoidjatest – on paigaldatud valgusribad, kus on ruumi numbrimärkide jaoks. See on kohustuslik, sest platvormil jalgrattahoidjaid transportides jääb märkimisväärne osa autole paigaldatud numbrimärgist nähtamatuks. Meie veebisaidil saadaval olevad valgusribad on 7 või 13 kontaktiga . 7-kontaktiline juhtmestik vastutab piduritulede, suunatulede ja gabariiditulede eest. 13-kontaktilistel tuleribadel on seisutuled, gabariidituled, pidurituled, tagurdustuled, udutuled ja suunatuled – vasakul ja paremal. Kui te ei tea, mitu tihvti teil rakmetes on, vaadake lihtsalt pukseerimispesa ja loendage, mitu posti sellel on. Lameda veokonksu jalgrattahoidikutes on ratastele täiendav vargusvastane kaitse. Kui teil on maastur, mille tagaluugile on paigaldatud varuratas, peate selle enne pardarattahoidiku ostmist eemaldama. See on oluline, sest vastasel juhul ei ole võimalik kõiki jalgrattaid kandurile paigaldada. Lameda veokonksu jalgrattahoidjad sobivad lisaks jalgrataste transportimisele suurepäraselt ka muu pagasi, näiteks muruniiduki transportimiseks. Olenevalt tootjast – platvormidel on erinevad sertifikaadid. Tootja Amos pakub "TUV" kinnitusi - mida mainisime "käepideme" ja "PIMOT" jalgrattahoidjate jaoks. PIMOT sertifikaat tagab ostetud toote kvaliteedi. Valides tootja Peruzzo haakekonksule jalgrattahoidjaid, on meil koguni 3 sertifikaati: "TUV", "GS" ja "City Crash". " City Crash " garanteerib, et toote õigel kasutamisel kokkupõrke korral (kuni 50 km/h) peaksid jalgrattad jääma raamile.


Rattahoidjad 2, 3 ja 4 jalgrattale

Kui otsite jalgrattahoidjaid 2 ratta haakekonksule, siis meie poest leiate pakkumised tootjatelt Peruzzo ja Amos. Peruzzo pakkumine sisaldab käepideme tüüpi jalgrattahoidjaid, Amos aga platvormil olevaid jalgrattahoidjaid. Kui soovite transportida jalgrattaid lähedal asuvatesse kohtadesse, valige "käepideme" mudel. Saate selle hõlpsalt ilma tarbetute pingutusteta haakekonksu kuulile kinnitada. Riidepuu kinnitussüsteem pingutatakse kruviga, nii et te ei vaja täiendavaid tööriistu. Haakekonksu kandurid 2 jalgrattale on alates 35 kg kuni 60 kg . Eeliseks on ka asjaolu, et kui valite seda tüüpi riiulid, ei pea te muretsema valgusriba pärast, mis on vajalik platvorm-tüüpi jalgrattahoidjate jaoks. Pakume ka 3 ja 4 ratta veokonksudele mõeldud rattahoidjaid. Suurema hulga jalgrataste transportimise otsustamisel soovitame kasutada platvormil nagisid. Esiteks sellepärast, et platvormid on vargusvastased, nii et te ei pea neid eraldi ostma, nagu "käepidemega" mudelite puhul. Teiseks on kinnitussüsteemiks kas kruvi või kinnitushoob – olenevalt tootjast, seega on valik. Kolmandaks on need suurepärased pikkadel marsruutidel ja tänu heledatele ribadele on need paremini märgatavad ka öösel.

Nende teadmiste põhjal valides meie poest saadaolevaid haakekonksu jalgrattahoidiku pakkumisi - leiate kindlasti need, mis on teie jaoks parimad. Kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega julgelt ühendust. Anname nõu ja koos leiame Sulle sobiva toote.

pixel