Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Jalgrattaplatvormid haakekonksu jaoks

Leitud üksuste arv: 5

Haakekonksu jalgrattaplatvormid tootjatelt Thule , Amos , Peruzzo ja Westfalia . Soovitame teil tutvuda igat tüüpi jalgrataste jaoks saadaoleva laia riiulite valikuga. Meilt leiad rattaplatvormid 2, 3 ja isegi 4 jalgrattale 7 või 13 PIN pistikuga. Oleme kindlad, et meie poest saate seda, mida praegu vajate. Kui teil on meile küsimusi - võtke meiega ühendust vestluse või telefoni teel. Aitame teil hea meelega sobitada teie sõidukile sobiva rattaplatvormi. Tuletame meelde, et 1. jaanuaril 2016 jõustus sõidukite tehnotingimuste määruse muudatus. Kõik kandurid, mida kasutatakse jalgrataste vedamiseks auto veokonksul, peavad lisaks põhituledele olema varustatud ka tahavaate- ja udutuledega . (Õigusajakiri 2016, punkt 2022). Nende tulede toimimine on võimalik ainult 13-PIN elektrijuhtmetega. Soovitame tellimisel kontrollida, mitu tihvti teie autol on. 7-kontaktilise pesa puhul tuleb see teisendada vajalikuks 13-PIN-pesaks.

Jalgrattahoidja haakekonksu jaoks

Thule jalgrattaplatvormid

Meie pakkumises on Rootsi tootja Thule jalgrattaplatvormid haakekonksule . Leiad " VeloSpace XT 3 939000 " riiulid kolmele jalgrattale, mis sobivad ideaalselt rasva- , elektri- või lasteratastele. Tänu üksikmudelite kuni 60 kg kandevõimele on võimalik transportida raskeid maastikurattaid, kartmata neid kahjustada. Kui olete huvitatud sellest 4 ratta pakkumisest, võite osta Thule VeloSpace XT rattaadapteri , mis võimaldab teil paigaldada täiendava ratta. Meil müügil olevad tootja Thule tooted on 13 PIN-koodiga elektripistikuga, seega enne tehingu sooritamist veendu, milline elektripistikupesa sul on. Thule haakekonksu jalgrattahoidikud on väga kompaktsed, täielikult kokkupandavad ja hõlpsasti kasutatavad. Tänu kaasaegsele rattaplatvormide tootmisele saate vajadusel auto pagasiruumi täielikult kasutada, isegi kui platvormil on jalgrattad. Valides Thule tooteid, saad komplekti ka lukud, mis on suurepäraseks kaitseks nagile jäetud jalgratastele ja nagile konksule.

 

Jalgrattaplatvormid haakekonksu jaoks

Jalgrattaplatvormidel võib olla rohkem kui üks kasutusala! Nende peal saab kanda erinevat pagasit ja varustust, näiteks muruniidukit. Need sobivad suurepäraselt pikkadeks vahemaadeks ja rohkem kui kahe jalgratta transportimiseks. Kõigil haakekonksu jalgrattaplatvormidel on tuled, kus on ruumi numbrimärgi jaoks. Meie kaupluses on pakutavatel toodetel spetsiaalsed sertifikaadid: TUV , PIMOT , GS , mis teavitavad kvaliteedist, vastupidavusest ja EL standarditele vastavusest. Täiendavat kaitset " City Crash " sertifikaadi näol rakendas tootja Peruzzo . See on sertifikaat, mis kinnitab omanikule, et kokkupõrke korral (kuni 50 km/h) peavad jalgrattad jääma raamile.

Juhid, kellel on tagaluugil varurattaga maasturid , peavad need enne veokonksu jaoks jalgrattaplatvormi ostmist eemaldama. Kui seda ei tehta, võib probleem olla kõigi jalgrataste kandurile kinnitamisega. Kasutage meie ulatuslikku pakkumist ja leidke endale sobiv jalgrattaplatvorm, mis tagab transporditavatele jalgratastele maksimaalse ohutuse. Kaup saadetakse teele 24 tunni jooksul. Peale paki kättesaamist on Sul 30 päeva aega see põhjust avaldamata tagastada.

pixel