Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Käepidemetega tugitalad

Leitud üksuste arv: 42

Poola tootja Amos käepidemetega tugitalad on 2 terasest või alumiiniumist tala komplekt 4 käepidemega. Kõik meie pakutavad tugitalad on erineva pikkusega, nii et saate hõlpsalt valida oma sõiduki katusele sobiva mudeli. Soovitame teil tutvuda alloleva pakkumisega. Kui te ei leia otsitavat kaupa, võtke meiega ühendust telefoni teel. Tõenäoliselt saame teile õiged osad mõne päeva jooksul hankida.

Jalgrattahoidja haakekonksu jaoks

Alusriiul

Kaupluses esitleme laias valikus katuseraamid auto katusele. Keskendume Poola tootjale, kes on turul tegutsenud üle 20 aasta, sest teame, et nende valmistatud tooted on kvaliteetsed. Koormakanduri ostmisel peaksite teadma, millised kandurilatid teie katusele sobivad. Et aidata teil õiget katuseraami valida, toome välja 3 põhitüüpi: Universaalne autokatuse tüüp on selline, millel ei ole tehase kinnituspunkte ega piirdeid. Te ei pea muretsema, kui teil on seda tüüpi katusega auto. Sel juhul ei pea te oma sõiduki kerega kuidagi sekkuma. Kinnitage küünised/käepidemed katuse ja klaasi vahelisele servale. Kui tunnete muret aluse riiuli ise paigaldamise pärast – võtke ühendust volitatud punktiga, kes asjatundlikult paigalduse eest hoolitseb. Teine tüüp on spetsiaalsete kinnituskohtadega autokatused ja.See on suureks abiks, sest autotootja arvestas inimestega, kes sooviksid katusel transportida jalgrattaid, kaste või muid vajalikke asju.

Pidage meeles, et katuseraami paigaldamine kinnituskohtadele nõuab vastavaid teadmisi, et mitte kahjustada teie sõiduki kere. Sel juhul soovitame teil otsida professionaalset abi. See mitte ainult ei säästa teie aega, vaid olete ka kindel, et teie katuseraam on korralikult paigaldatud. Viimane tüüp on integreeritud või standardsete piirdega katused. Reelingutega autokatuste puhul tuleb meeles pidada, et need nõuavad muid kinnituselemente, nn. "käpad", mis on saadaval ka meie pakkumises. Integreeritud piirded on need, kus piirde ja katuse vahel ei ole vahet. Traditsioonilistel piirdel on kindel vahe katuse ja piirde vahel. Valides pidage meeles, et kandur peab ideaalselt sobima teie sõiduki mudeliga.


Alustalad ja katusereelingud

Alustalad on põiktalad, mis tinglikult kannavad alustüve nime. See on 2 tala komplekt, mis on paigaldatud üle auto katuse. Täiendav element, mis on vajalik alustalade kokkupanemisel, on 4 käepidet. Katusereelingud on kahest profiilist koosnev komplekt, mida tavaliselt nimetatakse pikisuunalisteks taladeks . Seega toimub nende kinnitus mööda sõiduki katust. Nende eelisteks pole mitte ainult see, et nad näevad sõidukil erakordselt head välja, vaid ka see, et mõnel automudelil on võimalik neid uuesti kokku panna. Tänu meie valikus olevale laiale katusereelingute valikule oleme kindlad, et sobitate oma sõidukile kindlasti õige tüübi.

Kuidas paigaldada katuseraami?

Kui soovite paigaldada katuseraami , pidage meeles teie katuse tüüpi. Nagu mainisime, paigaldatakse pagasihoidja teisiti, kui katusel on siinid või kinnituskohad või kui see ei sisalda elemente. Isemonteerimine on võimalik, kui olete seda kunagi kogenud. Kui otsustate paigaldada katuseraami esimest korda, soovitame kasutada volitatud teeninduspunktide teenuseid.

Kui teil on meile muid küsimusi, võtke meiega ühendust veebivestluse või telefoni teel. Aitame teil sobitada õige katuseraami teie sõiduki katusega. Saadame iga toote 24 tunni jooksul. 30 päeva jooksul alates toote kättesaamisest on võimalik see põhjust avaldamata tagastada.

pixel