Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Katuseboksid

Leitud üksuste arv: 12

Katuseboksid on suurepärane valik, kui teie sõidukis pole palju ruumi. Saate neid käsitleda teise pagasiruumina , milles saate hõlpsalt transportida oste, jalutuskäru, spordivarustust või pagasit. Tutvuge saadaolevate kastide kataloogiga ja valige oma sõidukile sobiv mudel. Meilt leiate erinevas mõõdus katusebokse tootjatelt Thule , Amos ja Westfalia . Kui teil on meile küsimusi - võtke meiega ühendust. Oleme siin, et teid aidata.

Jalgrattahoidja haakekonksu jaoks

Katuseboksid kõigile

Iga meie pakutavat toodet iseloomustab suurepärane kvaliteet, nii et kasutusmugavus on võimalik paljudeks aastateks. Katusebokside valiku üle otsustades pidage meeles, et need tuleb sobitada teie katuseraamiga. Teie otsustate, kas teie kast on lai ja suurem või kitsam ja pikem. Kõik meie tooted on paigaldatud katuseraamile või auto katuse tugitaladele . Pakutavad tooted on erineva mahutavusega alates 300 kuni 500 liitrit, seega veendu ostmisel, milleks seda kasutad.

Kui oled mägede armastaja ja armastad suusatada, siis soovitame kitsamaid ja pikemaid bokse. Tänu sellele mahutate sinna mitte ainult suusad, vaid ka kõik vajalikud talveriided. Thule Motion XT L katuseboks on sellisteks reisideks suurepärane valik. Selle maht on 450 liitrit ja kandevõime võimaldab transportida 5 kuni 7 paari suuski kuni 180 cm. Kui eelistate suuskade asemel lumelaudu, saate seda tüüpi kasti hõlpsalt pakkida 3–5 paari . Kui teil on väike laps ja te ei tea, kuhu jalutuskäru peita, vastab lai ja mahukas katuseboks teie ootustele ning lisaks säästab ruumi auto pagasiruumis. Lisaks on meie sortimendis olevad kastid erinevates värvides, tänu millele pole need mitte ainult praktilised, vaid ka esteetilised. Igal katuseboksil on vargusvastane kaitse võtmeluku näol, et ei peaks transporditavate asjade pärast muretsema. Kõik meie poe pakutavad tooted omavad kvaliteedi- ja vastavussertifikaate TUV-GS ning vastavad standardile ISO11154:2006.

Thule katuseboksid

Pakume katuseraamide , tarvikute ja kastide turuliidreid Rootsi tootjalt Thule . Meie poest leiad karbid moekas värvitoonis musta läikega ning musta ja halli matiga. Iga Thule katuseboks on erineva mahutavusega, seega soovitame teil tutvuda üksikute pakkumistega, kus kõik vajalikud parameetrid on üksikasjalikult kirjeldatud. Oleme kindlad, et leiate oma sõidukile sobiva katuseboksi . Mõnel Thule katuseboksil on esemete transportimisel täiendava kaitse tagamiseks ka kinnitusrihmad . Kui te ei tea, millist katuseboksi valida või te ei tea, milline teie sõidukile sobib - võtke meiega ühendust. Peate vaid meile ütlema sõiduki mudeli ja tootmiskuupäeva ning me aitame teil sobiva katuseboksi sobitada. Kohaletoimetamine toimub 24 tunni jooksul pärast tehingu sooritamist. Peale toote kättesaamist on Sul 30 päeva aega ostetud katuseboksi tagastamiseks.

pixel