Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Kompressorid

Leitud üksuste arv: 1

Kompressorid pole muud kui seadmed, mis vastutavad kliimaseadmest tuleva jaheda õhutuule eest. Tänu põllutöömasinale vastava kompressori paigaldamisele saab iga juht töötada ka kõige kuumematel päevadel. Järgmisest pakkumisest leiate New Holland , Class , New Holland ja Case kliimaseadmete kompressorid. Kui teil on pakutavate osade kohta küsimusi, kirjutage meile veebivestluse kaudu või helistage, aitame hea meelega leida teie kombainile sobiva kompressori.

Põllumajandusmasinate osad

Kuidas konditsioneerisüsteemi õigesti hooldada?

Igaüks, kes otsustab oma põllumajandusmasinasse kliimaseadme paigaldada, peab teadma, millised kohustused sellega kaasnevad. Alustame sellest, et iga kliimaseade, olenemata sellest, kas see on sõiduautodes või põllumajandustehnikas, vajab korralikku puhastamist. Kompressori ja kogu jahutussüsteemi hooldamise põhivorm on õhufiltrite vahetus , mille hind ei ole ülemäärane. Mis siis, kui me filtreid ei vaheta? Ummistunud filter võib mõjutada õige temperatuuri hoidmist salongis ja vähendab oluliselt ventilaatori efektiivsust. Lisaks, kui masin jääks kauaks päikese kätte ja tahaksime seda maha jahutada, siis ummistunud filtriga läheks kaua aega ja 100% maha jahutada poleks nagunii võimalik. Teine võimalus on puhastada ventilatsioonisüsteemi kondensaator . Parim on seda teha mitte ainult pärast suvehooaja lõppu, vaid ka selle ajal. Kondensaator võib määrduda tolmuga, mida võib olla väga raske eemaldada. Mõned põllumajandusmasinate juhid paigaldavad spetsiaalsed plastvõrgud, mis püüavad kinni erinevat tüüpi õietolmu. Võrke saab puhastada igal ajal peale töö lõpetamist. Kolmas võimalus on aurustite ja ventilatsioonikanalite fumigeerimine . Siinkohal soovitame kasutada spetsialistide teenuseid, kes hoolitsevad korralikult kogu põllumajandusmasina jahutussüsteemi eest. Loomulikult on turul saadaval spetsiaalsed pihustid, mis võimaldavad teil konditsioneeri ise puhastada, kuid see ei ole nii tõhus kui spetsialistide osoonimine. Pange tähele, et mitte mingil juhul ei tohi pritsimise ajal kabiinis viibida! See võib olla tervisele ohtlik, nii et teie enda ohutuse huvides on kõige parem minna vastavatesse rajatistesse.


Jahutussüsteem

Konditsioneeri kompressor on väga hea lahendus eelkõige autojuhtidele, kes veedavad suurema osa ajast salongis. Jahutussüsteemi korralik hooldus tagab töömugavuse ja pikendab seda. Kui olete huvitatud ülaltoodud toodetest, soovitame teil tutvuda üksikasjaliku pakkumisega. Ostetud kompressoril on 30-päevane tagastusaeg. Tarnime kõik tooted 24 tunni jooksul.

pixel