Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina

Konksu kimbud

Leitud üksuste arv: 2

Haakekonksu rakmed universaalsed ja mõeldud kõikidele automudelitele 13- või 7-kontaktilised. Konksu juhtmestikud kiire kohaletoimetamisega madala hinnaga.

Konksu kimbud

Elektrilised rakmed konksude jaoks

Haakekonksu paigaldamiseks vajate elektrijuhtmeid, mis tagavad veetava haagise või jalgrattahoidiku toite oma valgusplaadiga. Meie pakkumine sisaldab järgmisi lahendusi:

haakekonksu universaalsed rakmed - mõeldud vanematele autodele, kus paigaldus ei vaja korralikuks tööks lisamoodulit. Neid saab kasutada autodes: ilma CAN-BUS, pardaarvuti, Multiplex / PWM valgustus, LED valgustus ja Check-Control süsteem. Universaalsed rakmed jagunevad 7- ja 13-PIN-pesadeks, millel on erineva pikkusega juhtmed, mis on kohandatud montaaživajadustele.

universaalsed elektroonikamooduliga veokonksu rakmed - need on mõeldud autodele, kus haagise lisavalgustus annab veast märku arvuti poolt. Tavaliselt paigaldatakse see moodul auto pagasiruumi polstri alla. Auto valgustussüsteemid juhivad haagise moodulit, mis saab toite 12V auto akust ja vastutab haagise täieliku valgustuse eest. Selline juhtimine põhjustab auto valgustussüsteemidele minimaalse voolukoormuse, tänu millele auto arvuti vigu ei näe. Mooduliga varustatud juhtmestik on vajalik ulatusliku elektroonikaga autode jaoks. Kui autol on elektrooniline Check-Control tulede juhtimissüsteem või selle elektrisüsteem põhineb CAN-BUS siinil, on mooduliga vajalik rakmete kasutamine. Rakmete paigaldamine ilma moodulita seda vajavale autole võib parimal juhul põhjustada haagise/jalgrattaplatvormi valgustuse puudumist ja halvimal juhul sõiduki elektrisüsteemi tõsiseid kahjustusi.

haakekonksu jaoks spetsiaalsed rakmed - need on kahtlemata mugavaim lahendus, need paigaldatakse tehases ettevalmistatud kohtadesse konkreetse auto pagasiruumi, tänu millele ei vaja nad elektrisüsteemi segamist. Sellise rakmete paigaldamiseks ei ole vaja eriteadmisi, sest sellisel rakmetel on juba valmis pistikud, mis sobivad auto paigaldusega ja on kohandatud juhtmete pikkusega, mis hõlbustab ja lühendab paigaldusaega. Sõltuvalt auto margist ja mudelist on spetsiaalsetel rakmetel spetsiifilised funktsioonid. Rakmed töötavad koos auto turvasüsteemidega, nt T-ESP. See lahendus võimaldab vältida juhtmete või elektroonikasüsteemide kahjustamist. Elektrikimpude kasutamine tagab kogu auto ja haagise elektrisüsteemi korrektse ja ohutu töö.

Rakmed 13- ja 7-kontaktiliste konksude jaoks

7-kontaktilisi rakmeid saab edukalt kasutada alla 750 kg täismassiga haagistel. See valgusvihk kannab ainult põhilisi valgussignaale, nagu suunatuled, seisutuled, pidurituled ja udutuled. Seetõttu saab seda EL-i määruste kohaselt rakendada ainult seda tüüpi haagistel. Raskemad haagised vajavad oma tagurdustuli. Seda funktsiooni saavad pakkuda ainult 13-kontaktilised rakmed ja ainult see suudab toetada näiteks kämpingut, mis on varustatud külmiku, pliidi ja mitmete muude seadmetega, mis nõuavad pidevat toiteallikat.
pixel