Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")

DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")

 • 8µm kattega C-tüüpi klamber on tugev klamber, mis on valmistatud kvaliteetsest klassi 5.8 terasest. Mõõdud: M8, fi. 7.1, paigaldusvahe 49 mm, telgede vahe 57 mm, kogukõrgus 90 mm, keerme pikkus 46 mm.
Tootja: UNITRAILER
Suurus: M8
Materjal: stal kl. 5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
0,89 €
0,73 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
89 pt.
0.89 pt.

DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 49/90 (1 1/2")

0,89 €
0,73 € netohind
  89 pt
  0.89 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Tsingitud klambrid - kindel ja usaldusväärne montaažilahendus

  Meie tsingitud klambreid iseloomustab kvaliteetne töötlus ja tsingitud katte kasutamine minimaalse paksusega 8 µm . Tänu sellele pakume kaitset korrosiooni eest, mis tähendab toote pikka kasutusiga ja töökindlust. Kasutame klassi 5.8 terast , mis tagab kõrge tugevuse ja vastupidavuse dünaamilisele koormusele. Meie ruudukujulised C-klambrid on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks.

  Täpselt valitud mõõtmed optimaalsete paigaldusparameetrite jaoks

  Meie klambrite mõõtmed on hoolikalt valitud, et tagada optimaalsed paigaldusparameetrid. M8 keerme läbimõõt võimaldab elementide lihtsat ja täpset paigaldamist. Varda sileda osa (ØD) läbimõõt on 7,1 mm , mis tagab ideaalse sobivuse kinnitusavasse. Paigalduskaugus (A) on 49 mm ja telgede vahe (B) on 57 mm , mis võimaldab elementide stabiilset ja kindlat ühendamist. Kogukõrgus (H) on 90 mm , mis annab ühendatud elementide jaoks piisavalt ruumi. Keerme pikkus (L1) on 46 mm ja painderaadius (R) on R4 , mis hõlbustab montaažiprotsessi ja tagab ühenduse vastupidavuse.

  Lihtne paigaldada ja mitmekülgne kasutada

  Meie klambrid pole mitte ainult tugevad ja funktsionaalsed, vaid ka hõlpsasti kasutatavad . Tänu täpsele töötlusele ja hoolikale parameetrite valikule muutub paigaldamine kiireks ja probleemivabaks . Klambrid sobivad ideaalselt kasutamiseks erinevates tööstusharudes, nagu ehitus, tööstus, mööbel ja autotööstus. Need mitte ainult ei taga elementide tugevat ühendust, vaid ka pikaajalist kaitset korrosiooni eest . Tänu tsingitud kattele, mille paksus on vähemalt 8 µm , säilitavad klambrid oma omadused palju aastaid. Valige meie tüüpi C tsingitud klambrid, et olla kindel vastupidavas ja usaldusväärses paigalduses!

  Klambrite omadused:

  • Tsingitud kate: tsingitud min. 8 µm
  • Tüüp: C (ruut)
  • Materjal: terasklass 5.8

  Mõõdud:

  • Keerme läbimõõt (M): M8
  • Varda sileda osa läbimõõt (ØD): fi.7.1
  • Paigalduskaugus (A): 49 mm
  • Telgede vahe (B): 57 mm
  • Kogukõrgus (H): 90 mm
  • Keerme pikkus (L1): 46 mm
  • Painderaadius (R): R4
  Tsingitud klambridKlambrite mõõtmed

  Kokkuvõte:

  Meie ettevõtte pakutavatel klambritel on tsingitud kate minimaalse paksusega 8µm, mis tagab tõhusa kaitse korrosiooni eest. Need on C-tüüpi, ruudukujulised, valmistatud kvaliteetsest klassi 5.8 terasest, mis garanteerib nende vastupidavuse ja vastupidavuse dünaamilisele koormusele.

  Klambrite mõõtmed on hoolikalt valitud, et tagada optimaalsed paigaldusparameetrid. Nende keerme läbimõõt on M8, varda sileda osa läbimõõt on fi.7.1 ning kinnitus- ja teljevahe vastavalt 49 mm ja 57 mm. Klambri kogukõrgus on 90 mm ja keerme pikkus 46 mm. Painderaadius on R4, mis hõlbustab monteerimisprotsessi ja tagab ühenduse vastupidavuse.

  Meie tüüpi C tsingitud klambrid on kergesti paigaldatavad ja neid kasutatakse erinevates tööstusharudes, nagu ehitus, tööstus, mööbel ja autotööstus. Tänu vastupidavale tsingitud kattele minimaalse paksusega 8µm tagavad need mitte ainult elementide tugeva ühenduse, vaid ka pikaajalise kaitse korrosiooni eest.

  Tootja
  UNITRAILER
  Toote kood
  UT005480
  Suurus
  M8
  Materjal
  stal kl. 5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Üldkõrgus
  90 mm
  Keerme pikkus
  46 mm
  Laius
  57 mm
  Paigaldusvahed
  49 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.7,1
  Promień gięcia
  R4
  Średnica gwintu
  M8
  Kõik
  1 1/2"
  Kaalud
  71 g
  pixel