Stellaažid

Leitud üksuste arv: 24

Auto järelkärus on lisatarvik, mis muudab teie haagise mitmeotstarbeliseks ja mitmekülgseks töövahendiks. Pakume laias valikus haagiste riiulid, nii lamehaagistele kui ka külgmistega haagistele. Tänu sellele saate reguleerida raami kõrgust ja suurust vastavalt oma vajadustele.

raam aiahaagisele 230

Täielik riiul haagiste jaoks

Terasraam ja haagisele sobiv tent kaitsevad ilmastikutingimuste suhtes tundlikku kaupa. See sobib suurepäraselt kevadel ja sügisel, kaitstes koormat vihma või tuule eest. Suvel kaitseb raamiga tent kaupa päikesekiirte eest.

Haagiste riiulid

Pakume Unitraileri, Martzi, Temaredi ja aiahaagiste, põhi- ja ökomudeleid. See võimaldab teil lihtsalt haagisele raami valida. Tootjana on meil terastaladest lamedad raamid, kõrged raamid kõrgusega 40-140 cm.

Raam, mis tuleb kasuks iga haagise jaoks

Haagise presendiga raam kaitseb koormat ebasoodsate ilmastikutingimuste eest: vihm, rahe, lumi ja päike. Paigaldades selle oma haagisele, ei pea sa muretsema, kas vihm sind sõidu ajal ootamatult kätte ei saa ja veetav koorem märjaks saab. Tent on valmistatud paksust veekindlast materjalist ja isegi pikaajaline vihmasadu ei põhjusta selle lekkimist. Komplekti kuulub koos raami ja presendiga ka konksudega elastne nöör, mis võimaldab presendi kiiret venitamist.
pixel