Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina
Äke käepide 14,25H-25MM

Äke käepide 14,25H-25MM

 • Siini käepide on universaalne element, mis võimaldab kinnitada ja pingutada tent või võrku. Saate selle kinnitada haagise põrandale või külgedele ning kasutada seda ka tugeva kinnituspunktina koormat transpordi ajal kinnitava rihma jaoks.
Tootja: Bozamet
0,49 €
0,40 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)

Äke käepide 14,25H-25MM

0,49 €
0,40 € netohind
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Laudhaagis on asendamatu element autohaagistel, eriti nendel, mida kasutatakse erinevate koormate vedamiseks. Selle põhiülesanne on tagada presendi turvaline ja kindel kinnitamine veose kohale, mis on kaubaveol võtmetähtsusega aspekt. Libisemisplaat on tavaliselt kinnitatud haagise külgedele ja võimaldab katet ühtlaselt venitada, et vältida koormuse nihkumist sõidu ajal.

  Presendi kinnitamine siini käepideme abil võimaldab vältida juhuslikku libisemist või presendi kahjustamist sõidu ajal. See kaitse on oluline nii koorma ohutuse kui ka teiste liiklejate jaoks. Autohaagise lauahaarats pole mitte ainult varustuse element, vaid ka võtmetegur, mis mõjutab kaubaveo ohutust ja mugavust . See mudel tasub valida usaldusväärselt tootjalt ja selle seisukorda regulaarselt kontrollida, et tagada töökindlus ja ohutus iga transpordi ajal.

  Tootja
  Bozamet
  Toote kood
  UT001284
  Tootja
  bozamet
  Mudel
  Äke käepide
  kataloogi number
  14.25
  Kõrgus
  25 mm
  Materjal
  tsingitud teras
  pixel