Vasakpoolne poritiib haagisele DOMAR DR1014001 rattakoopale 400/240mm
  • DOMAR DR1014001 vasakpoolne poritiib on 400 mm pikk ja 240 mm lai. See kaitseb haagist ja lasti mehaaniliste kahjustuste eest ning teisi liiklejaid muda ja kivipritsmete eest.
Tootja: DOMAR
Paigaldamise pool: vasakule
Tiiva pikkus: 400 mm
Tiiva laius: 240 mm
Tiiva kõrgus: 375 mm
Kinnitusaugud: mitte
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
    Küsi toodet
    Kirjutage oma arvamus
    Teie arvamus:
    5/5
    Lisage oma tootefoto:
    [produtsent]
    DOMARi vasakpoolne poritiib DR1014001 paigaldatakse sõiduki vasakule küljele (sõidusuunas vaadatuna). See kompaktne ja vastupidav poritiib on loodud haagiste, kergete põllumajandus- või ehitusmasinate ja muude tarbesõidukite rataste kaitsmiseks. Mõõtmetega 400 mm pikkus, 240 mm lai ja 375 mm kõrge sobib see ideaalselt kohtadesse, mis vajavad tõhusat kaitset vee, muda ja kivipritsmete eest, säästes samal ajal ka ruumi. Sellel puuduvad tehase kinnitusaugud , mis võimaldab kasutajal kinnituspunkte vabalt vastavalt konkreetsele sõiduki konstruktsioonile kohandada. Selle lame põhi koos täiendava reljeefmustriga, mis poritiiba jäigastab, võimaldab hõlpsat kinnitamist otse šassiile, tagades kiire ja mugava paigaldamise.
    Tootja
    DOMAR
    Toote kood
    UT016171
    Paigaldamise pool
    vasakule
    Tiiva pikkus
    400 mm
    Tiiva laius
    240 mm
    Tiiva kõrgus
    375 mm
    Poritiiva paksus
    3 mm