Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina
Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde
Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde
Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde
Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde

Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde

 • Mootorrataste sissesõidutee võimaldab tõhusalt ja ohutult mootorratta haagisele tõsta. See hõlbustab kaherattalise sõiduki tõhusat transporti. Kaldtee sobib Moto 1, Moto 2 ja Moto 3 mootorratta haagistele.
Tootja: Temared
43,99 €
36,06 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)

Sissesõit Moto 1, 2, 3 juurde

43,99 €
36,06 € netohind
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Ramp to moto 1, 2, 3 – ideaalne lahendus autohuvilistele!

  Meie pakkumises olev kaldtee motole 1, 2 ja 3 on loodud autohuvilisi silmas pidades. Tänu sellele saate oma mootorratta ohutult ja mugavalt haagisele tuua. Olenemata sellest, kas olete kirglik sport- või matkarataste vastu, on see laadimisramp teile praktiline tööriist.

  Mootorratta kaldtee laius on 225 mm ja see tagab teie mootorrattale stabiilse toe, välistades laadimise ajal liikumise ohu. Kaldtee pikkus 1550 mm annab piisavalt ruumi haagisele sisenemiseks ja sealt väljumiseks . Tänu maksimaalsele 300 kg kandevõimele saate muretult vedada ka raskemaid mootorrattaid.

  Ärge raisake aega keerukatele ja ebamugavatele viisidele oma mootorratta transportimiseks. Kaldtee sobib Moto 1, Moto 2 ja Moto 3 mootorratta haagistele. Tänu mootorratta rambile väldid tarbetut pingutust ja stressi, mis on seotud kaherattalise tõstmise ja manööverdamisega. Saate turvaliselt sõita haagisele, parkida mootorratta oma kohale ja nautida tõrgeteta transporti.

  Tootja
  Temared
  Toote kood
  UT004309
  pixel