DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")

DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")

 • U-polt - vastupidav, tsingitud element, mis on valmistatud klassi 5.8 terasest. Selle stabiilne ruudukujuline kuju ja täpsed mõõtmed tagavad lihtsa paigaldamise ja pikaajalise kasutamise. Valige klamber, mis tagab kõrge kvaliteedi, vastupidavuse ja kasutu
Tootja: UNITRAILER
Suurus: M6
Materjal: stal kl.5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
0,79 €
0,65 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
79 pt.
0.79 pt.

DROMET kandiline klamber tüüp C M6 49x90 (1 1/2")

0,79 €
0,65 € netohind
  79 pt
  0.79 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Klambri tüüp C M6 x 49 x 90 (1 1/2")

  Kutsume teid tutvuma meie tootega - klambriga , mis vastab teie ootustele ja vajadustele. Meie klambrit iseloomustab kvaliteetne töötlus ja vastupidavus tänu materjaliklassi 5.8 terase kasutamisele. Lisaks kaitseb tsingitud kate minimaalse paksusega 8 µm korrosiooni eest, mis tähendab pikaajalist kasutamist.

  Meie klambrid on C-tüüpi, st neil on ruudu kuju. See muudab need stabiilseks ja hõlpsasti paigaldatavaks. Nende mõõtmed on: keerme läbimõõt M6 , varda sileda osa läbimõõt ØD fi.5.2 , paigaldusvahe A 49 mm , telgede vahe B 55 mm , kogukõrgus H 90 mm , keerme pikkus L1 46 mm ja painderaadius R võrdub 3 .

  Tänu meie tootele saate täielikult kasutada oma võimalusi ja saavutada oma eesmärgid. Tagame kõrge kvaliteedi , vastupidavuse ja kasutusmugavuse . Valige meie tsibant ja veenduge ise!

  Klambrite omadused:

  • Tsingitud kate: tsingitud min. 8 µm
  • Tüüp: C (ruut)
  • Materjal: terasklass 5.8

  Mõõdud:

  • Keerme läbimõõt (M): M6
  • Varda sileda osa läbimõõt (ØD): fi.5.2
  • Paigalduskaugus (A): 49 mm
  • Telgede vahe (B): 55 mm
  • Kogukõrgus (H): 90 mm
  • Keerme pikkus (L1): 46 mm
  • Foto 1

   Autohaagiste klambrid – töökindlus ja vastupidavus ohututeks sõitudeks

   Lisaks meie klambrile pakume ka mitmeid muid tooteid, mis võivad olla kasulikud haagise kinnitamisel ja kokkupanemisel. Siin on mõned neist:

   1. Haagise kinnitused: Meie haagise kinnitused on tugevalt valmistatud ja tagavad haagise stabiilse kinnituse auto külge. Saadaval erinevates suurustes ja konfiguratsioonides, mis sobivad erinevat tüüpi haagistele ja sõidukitele.
   2. Haagise hinged: meie haagise hinged on töökindlad ja vastupidavad. Need võimaldavad haagise sujuvat avamist ja sulgemist ning tagavad kindla ühenduse. Saadaval erinevate kujunduste ja materjalidega, mis vastavad erinevatele nõuetele.
   3. Haagise kinnitused: meie haagise kinnitused on loodud tagama, et teie haagis on kindlalt ja mugavalt sõiduki külge kinnitatud. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, on korrosioonikindlad ja vastupidavad.
   4. Haagise paigaldustarvikud: Pakume ka erinevaid kinnitustarvikuid, mis muudavad haagise paigaldamise ja kasutamise lihtsamaks. Need võivad olla näiteks klambrid, mutrid, poldid või turvaelemendid. Need on saadaval erinevates suurustes ja konfiguratsioonides, et need vastaksid teie haagise spetsifikatsioonidele.

   Meie käepidemed, hinged, haagise kinnitused ja paigaldustarvikud on loodud kvaliteetse töötluse, vastupidavuse ja paigaldamise lihtsuse tagamiseks. Tänu neile on teil olemas kõik vajalik haagise turvaliseks ja mugavaks kasutamiseks.

  Tootja
  UNITRAILER
  Toote kood
  UT005475
  Suurus
  M6
  Materjal
  stal kl.5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Üldkõrgus
  90 mm
  Keerme pikkus
  46 mm
  Laius
  55 mm
  Rozstaw otworów mocujących
  49 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.5,2 mm
  Promień gięcia
  R3
  Średnica gwintu
  M6
  Kõik
  1 1/2"
  Kaalud
  39 g
  pixel