DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")
DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")

DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")

 • 8µm kattega C-tüüpi klamber on tugev klamber, mis on valmistatud kvaliteetsest klassi 5.8 terasest. Mõõdud: M8, fi. 7.1, paigaldusvahe 43 mm, telgede vahe 51 mm, kogukõrgus 81 mm, keerme pikkus 41 mm.
Tootja: UNITRAILER
Suurus: M8
Materjal: stal kl.5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
1,09 €
0,89 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
109 pt.
1.09 pt.

DROMET kandiline klamber, tüüp C M8 43/81 (1 1/4")

1,09 €
0,89 € netohind
  109 pt
  1.09 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Tsingitud klambrid – ideaalne lahendus teie ehitusprojektidele

  Meie tsingitud klambrid , mis on valmistatud klassi 5.8 terasest, on kaetud minimaalse paksusega 8 µm , mis muudab need äärmiselt vastupidavaks ja ilmastikutingimustele vastupidavaks. Tänu oma C-tüüpi ruudukujulisele kujule tagavad need stabiilsuse ja elementide täpse ühendamise .

  M8 keerme läbimõõt muudab klambrid mitmekülgseks ja neid saab kasutada mitmesugustes rakendustes. Varda sileda osa läbimõõt on 7,1 mm , mis tagab ideaalse sobivuse aukudele. Paigalduskaugus 43 mm ja telgede vahe 51 mm tagavad lihtsa paigaldamise ja konstruktsioonielementide kindla ühendamise.

  Klambrid kogukõrgusega 81 mm ja keerme pikkusega 41 mm ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetilised. Nende painderaadius R4 muudab need hõlpsasti sobivasse konfiguratsiooni paigutamise.

  Meie tsingitud klambrid – kindlad ja töökindlad ehituslahendused

  Meie tsingitud klambrid on suurepärane valik professionaalidele, kes otsivad kindlaid ja usaldusväärseid ehituslahendusi. Tänu tsingitud kattele, mille paksus on vähemalt 8 µm , on need kaitstud korrosiooni eest, mis tagab pika eluea ja erakordse vastupidavuse. Valmistatud klassi 5.8 terasest , neil on piisav koormustaluvus, mis muudab need asendamatuks erinevates ehitusrakendustes.

  Nende ruudukujuline C-kuju tagab stabiilsuse ja täpse sobivuse aukudesse.

  Meie tsingitud klambrite ideaalsed mõõtmed

  Meie tsingitud klambritel on ideaalsed mõõtmed, mis vastavad teie ootustele. M8 keerme läbimõõt muudab need ühilduvaks paljude konstruktsioonielementidega. Varda sileda osa läbimõõt on 7,1 mm, mis tagab ideaalse sobivuse, mis tähendab ohutuid ja kindlaid ühendusi. Paigalduskaugus 43 mm ja telgede vahe 51 mm hõlbustavad kokkupanekut ja täpset istumist.

  Tänu kogukõrgusele 81 mm ja keerme pikkusele 41 mm on meie klambrid mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetilised. R4 painderaadius võimaldab lihtsat paigaldust sobivas konfiguratsioonis, mis kiirendab montaažiprotsessi.

  Unikaalne lahendus – meie tsingitud klambrid

  Kokkuvõtteks võib öelda, et meie tsingitud klambrid on ainulaadne lahendus, mis vastab teie ootustele tugevuse, funktsionaalsuse ja vastupidavuse osas. Tänu täpsele töötlusele ja hoolikale pinnatöötlusele on need asendamatud erinevates ehitusprojektides. Olenemata rakendusest tagavad meie klambrid mitte ainult usaldusväärsete ühenduste, vaid ka esteetilise välimuse. Valides meie tsingitud klambrid, investeerite kvaliteeti ja professionaalsusesse , mis tähendab teie projekti edu.

  Klambrite omadused:

  • Tsingitud kate: tsingitud min. 8 µm
  • Tüüp: C (ruut)
  • Materjal: terasklass 5.8

  Mõõdud:

  • Keerme läbimõõt (M): M8
  • Varda sileda osa läbimõõt (ØD): fi.7.1
  • Paigalduskaugus (A): 43 mm
  • Telgede vahe (B): 51 mm
  • Kogukõrgus (H): 81 mm
  • Keerme pikkus (L1): 41 mm
  • Painderaadius (R): R4
  Tsingitud klambridKlambrite mõõtmed
  Tootja
  UNITRAILER
  Toote kood
  UT005479
  Suurus
  M8
  Materjal
  stal kl.5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Üldkõrgus
  81 mm
  Keerme pikkus
  41 mm
  Laius
  51 mm
  Rozstaw otworów mocujących
  43 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.7,1 mm
  Promień gięcia
  R4
  Średnica gwintu
  M8
  Kõik
  1 1/4"
  Kaalud
  64 g
  pixel