Drometi pistik M8 klambri jaoks (3/4")

Drometi pistik M8 klambri jaoks (3/4")

 • Drometi klambriühendus toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente. Ühendus on mõeldud M8 (3/4") klambri jaoks.
Tootja: DROMET
Tootja kataloogi number: ŁC.8.28 (3/4")
1,19 €
0,98 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
119 pt.
1.19 pt.

Drometi pistik M8 klambri jaoks (3/4")

1,19 €
0,98 € netohind
  119 pt
  1.19 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Drometi pistik M8 klambri jaoks (3/4")

  Drometi toodetud klambriühendus on spetsiaalselt loodud klambritega töötamiseks. See toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente, tagades nende stabiilsuse ja ohutuse. Tsingitud terasest valmistatud pistik on väga korrosioonikindel, mis tagab selle pikaajalise tugevuse ja töökindluse erinevates töötingimustes.

  Vastupidavast materjalist valmistatud Drometi klambrid ja pistikud on mõeldud erinevate konstruktsioonikomponentide, nagu torude, juhtmete, kaablite ja muude elementide paigaldamiseks, ühendamiseks ja kinnitamiseks. Nende mitmekülgsus muudab need kasutatavaks paljudes tööstusharudes, sealhulgas ehituses, tööstuses ja autotööstuses. Tänu tugevale konstruktsioonile tagavad need monteeritud elementide stabiilsuse ja ohutuse, mis teeb neist usaldusväärsed lahendused nõudlikes rakendustes.

  Ühendus/ristlatt, mis on ette nähtud M8 (3/4" suuruse) nõude jaoks

  Spetsifikatsioon:

  • Telgede vahe: fi 8,4 x 36
  • Sobib M8 (3/4") suuruses nõudele
  Tootja
  DROMET
  Toote kood
  UT006148
  Tootja kataloogi number
  ŁC.8.28 (3/4")
  pixel