Drometi pistik M8 klambri jaoks (4")

Drometi pistik M8 klambri jaoks (4")

 • Tsingitud terasest valmistatud Drometi klambri pistik toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente. Ühendus on ette nähtud M8 (4") klambri jaoks.
Tootja: DROMET
Tootja kataloogi number: ŁC.8.115 (4")
3,39 €
2,78 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
339 pt.
3.39 pt.

Drometi pistik M8 klambri jaoks (4")

3,39 €
2,78 € netohind
  339 pt
  3.39 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Drometi pistik M8 klambri jaoks (4")

  Drometi toodetav klambriühendus on montaažielement, mida kasutatakse erinevate konstruktsioonikomponentide hoidmiseks ja stabiliseerimiseks. See pistik, tuntud ka kui plaat või klambrivarras, töötab klambriga, mis kinnitab ja stabiliseerib selliseid komponente nagu torud, juhtmed, kaablid ja muud konstruktsioonid.

  Tsingitud terasest valmistatud pistik on väga korrosioonikindel, muutes selle vastupidavaks ja töökindlaks erinevates töötingimustes. Pistikutega klambrid tagavad usaldusväärsed ühendused ja nende mitmekülgsus muudab need kasutatavaks paljudes tööstusharudes, sealhulgas ehituses, tööstuses ja autotööstuses. Tänu oma disainile ja korrosioonikindlusele sobivad need ideaalselt rakendusteks, mis nõuavad vastupidavaid ja stabiilseid kinnitusi.

  Ühendus/ristlatt, mis on ette nähtud M8 (4" suuruse) nõude jaoks

  Spetsifikatsioon:

  • Telgede vahe: fi 8,4 x 123
  • Sobib M8 (4") suurusega klambritele
  Tootja
  DROMET
  Toote kood
  UT006153
  Tootja kataloogi number
  ŁC.8.115 (4")
  pixel