Drometi pistik M10 klambri jaoks (1")

Drometi pistik M10 klambri jaoks (1")

 • Drometi klambriühendus toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente. Ühendus on ette nähtud M10 (1") klambri jaoks.
Tootja: DROMET
Tootja kataloogi number: ŁC10.35 (1")
1,39 €
1,14 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
139 pt.
1.39 pt.

Drometi pistik M10 klambri jaoks (1")

1,39 €
1,14 € netohind
  139 pt
  1.39 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Drometi pistik M10 klambri jaoks (1")

  Drometi toodetav klambriühendus on tsingitud kinnituselement, mis on mõeldud klambritega töötamiseks. Tänu galvaniseerimisprotsessile on pistik väga korrosioonikindel, mis tagab selle pikaajalise vastupidavuse ka rasketes töötingimustes. See pistik, tuntud ka kui plaat või klambrivarras, töötab klambriga, mis kinnitab ja stabiliseerib selliseid komponente nagu torud, juhtmed, kaablid ja muud konstruktsioonid.

  Tsingitud terasest valmistatud pistik on väga korrosioonikindel, tagades pikaajalise tugevuse ja töökindluse erinevates töötingimustes. Pistikutega klambrid tagavad usaldusväärsed ühendused ja nende mitmekülgsus muudab need kasutatavaks paljudes tööstusharudes, sealhulgas ehituses, tööstuses ja autotööstuses. Tänu oma disainile ja korrosioonikindlusele sobivad need ideaalselt rakendusteks, mis nõuavad vastupidavaid ja stabiilseid kinnitusi.

  Ühendus/ristlatt, mis on ette nähtud M10 (1" suuruse) nõude jaoks

  Spetsifikatsioon:

  • Telgede vahe: fi 10,5 x 45
  • Sobib M10 (1") suuruses nõudele
  Tootja
  DROMET
  Toote kood
  UT006154
  Tootja kataloogi number
  ŁC10.35 (1")
  pixel