Drometi pistik M10 klambri jaoks (2")

Drometi pistik M10 klambri jaoks (2")

 • Drometi klambriühendus toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente. Ühendus on ette nähtud töötama M10 (2") klambritega.
Tootja: DROMET
1,79 €
1,47 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)
179 pt.
1.79 pt.

Drometi pistik M10 klambri jaoks (2")

1,79 €
1,47 € netohind
  179 pt
  1.79 pt
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Drometi pistik M10 klambri jaoks (2")

  Drometi toodetud pistik on mõeldud töötama klambritega. See toimib klambrina, mis hoiab klambrisse asetatud elemente, tagades nende stabiilsuse ja ohutuse. Valmistatud tsingitud terasest, on see väga korrosioonikindel, mistõttu sobib see ideaalselt rakenduste jaoks, mis nõuavad vastupidavaid ja stabiilseid kinnitusi.

  Klambri pistik on võtmeelement, mis toetab klambri enda funktsiooni. Klambreid kasutatakse mitmesuguste konstruktsioonikomponentide, näiteks torude, juhtmete, kaablite ja muude komponentide kinnitamiseks, ühendamiseks ja stabiliseerimiseks. Ühendus, tuntud ka kui klambriplaat või risttala, toimib klambrina, mis hoiab neid komponente klambris, hoides neid stabiilsena ja kindlalt.

  Ühendus/ristlatt, mis on ette nähtud M10 (2" suuruse) nõude jaoks

  Spetsifikatsioon:

  • Telgede vahe: fi 10,5 x 71
  • Sobib M10 (2") suuruses nõudele
  Tootja
  DROMET
  Toote kood
  UT006157
  Tootja kataloogi number
  ŁC10.61 (2")
  pixel