Valige oma keel
riik
bulgaaria
tšehhi
taani
saksa
kreeka
hispaania
prantsuse
itaalia
leedu
läti
hollandi
norra
poola
portugali
rumeenia
slovaki
sloveeni
rootsi
ukraina
Lisagarantii + kerghaagisele

Lisagarantii + kerghaagisele

 • Pikendage oma UNITRAILER kerghaagise garantiid nüüd 1 aasta võrra! Tellige garantii +, et saada kokku kuni 3 aastat haagise kaitset ja nautida usaldusväärset kasutamist ilma asjatute muredeta veelgi kauem.
22,77 €
18,98 € netohind
Lisa võrdluseks

Lisagarantii + kerghaagisele

22,77 €
18,98 € netohind
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Kerghaagisele UNITRAILER lisagarantii

  UNITRAILER haagiseid iseloomustab kõrge töökindlus, mida kinnitab meie klientide positiivne tagasiside. Hoolitseme selle eest, et meie kliendid saaksid meilt ostetud haagiseid mugavalt kasutada pikki aastaid. Tootmisprotsessis pöörame tähelepanu igale detailile ja kasutame tunnustatud Saksa tootjate komponente nagu AL-KO või KNOTT, et tagada meie haagiste aastatepikkune vastupidavus.

  Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi ning ühena vähestest turul olevatest haagiste tootjatest pakume lisa Garantii+ ostmise võimalust, mis pikendab 2-aastast tavagarantiiperioodi täiendava aasta võrra. Nii saavad meie kliendid kuni 750 kg täismassiga haagisele kuni 3-aastase kaitse !

  See on kindel, et te ei leia kusagilt mujalt!

  Lisagarantii kuni 750 kg haagistele

  Saate otsustada osta lisagarantii + ainult haagise ostmisel. Lisa see teenus oma ostukorvi koos valitud UNITRAILER kerghaagisega. See määratakse teie uuele treileriga.

  Kasutage piiratud aja jooksul kehtivat soodushinda ja kaitske oma haagist täiendava kaitsekilbiga Garantii+ näol.

  kerghaagistele garantii pluss
  Toote kood
  UT005070
  pixel