Lisagarantii + kerghaagisele

Lisagarantii + kerghaagisele

 • Pikendage oma UNITRAILER kerghaagise garantiid nüüd 1 aasta võrra! Tellige garantii +, et saada kokku kuni 3 aastat haagise kaitset ja nautida usaldusväärset kasutamist ilma asjatute muredeta veelgi kauem.
23,59 €
19,34 € netohind
Lisa võrdluseks
Kiire ostlemine 1-Click(ilma registreerimata)

Lisagarantii + kerghaagisele

23,59 €
19,34 € netohind
  Küsi toodet
  Kui ülaltoodud kirjeldusest teile ei piisa, saatke meile oma küsimus selle toote kohta. Püüame vastata esimesel võimalusel. Andmeid töödeldakse vastavalt privaatsuspoliitika. Neid esitades nõustute selle tingimustega.
  Kirjutage oma arvamus
  Teie arvamus:
  5/5
  Lisage oma tootefoto:

  Kerghaagisele UNITRAILER lisagarantii

  UNITRAILER haagiseid iseloomustab kõrge töökindlus, mida kinnitab meie klientide positiivne tagasiside. Hoolitseme selle eest, et meie kliendid saaksid meilt ostetud haagiseid mugavalt kasutada pikki aastaid. Tootmisprotsessis pöörame tähelepanu igale detailile ja kasutame tunnustatud Saksa tootjate komponente nagu AL-KO või KNOTT, et tagada meie haagiste aastatepikkune vastupidavus.

  Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi ning ühena vähestest turul olevatest haagiste tootjatest pakume lisa Garantii+ ostmise võimalust, mis pikendab 2-aastast tavagarantiiperioodi täiendava aasta võrra. Nii saavad meie kliendid kuni 750 kg täismassiga haagisele kuni 3-aastase kaitse !

  See on kindel, et te ei leia kusagilt mujalt!

  Lisagarantii kuni 750 kg haagistele

  Saate otsustada osta lisagarantii + ainult haagise ostmisel. Lisa see teenus oma ostukorvi koos valitud UNITRAILER kerghaagisega. See määratakse teie uuele treileriga.

  Kasutage piiratud aja jooksul kehtivat soodushinda ja kaitske oma haagist täiendava kaitsekilbiga Garantii+ näol.

  Toote kood
  UT005070
  pixel